Aklınıza takılan bir soru mu var ya da acil bizimle iletişime mi geçmeniz gerekiyor?

Mesai saatlerimizde sabit hattımızdan bize ulaşabileceğiniz gibi, mesai saatleri dışında Instagram veya Facebook üzerinden iletişime geçmeniz durumunda sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Pzt - Cts : 09:30 - 19:00 Pazar: KAPALI
Mesai Saatlerinde
Sormak istediğiniz bir soru mu var?
Title Image

Yeni nesil cihazımız

Size en iyi hizmeti verebilmek için en iyi cihazlarla çalışmayı tercih ediyoruz. Artık üçüncü jenerasyon Candela Alexandrite epilasyon cihazı ile konforlu ve hızlı hizmet veriyoruz. GentleLase PRO dünya da sadece Candela’ya patentli kriojen soğutma ile işlem süresince hastaya etkili bir soğutma yanı sıra konfor da sağlamaktadır. Cihaz saniyede 2 hrz hız ile çalıştığı için geniş alanlarda zamandan kazandırmaktadır. Cilt tipi ve kıl rengine göre seçilebilecek programları mevcuttur. Ayrıca cihaz kılcal damar genişlemelerinde ve güneş lekelerinde tedavi imkanı sunmaktadır.

Diğer cihazımız: NEXT Diod Lazer Epilasyon

Alman teknolojisinin güvenini taşıyan yeni ve üstün özellikli NEXT Diod epilasyon teknolojisi tüm kıl tiplerine uygun seçenekler sunmaktadır. Tüm dünyada 150 adet bulunan cihaz artık bizimle beraber Konya’da.

NEXT epilasyon cihazı smooth pulse teknolojisi ile acısız bir epilasyon sağlamaktadır. Özellikle de acı eşiği düşük olan erkeklerin geniş alanlara yaptırdıkları epilasyonlar açısından çözüm sunmaktadır. Aynı şekilde bayanlarda bikini bölgesi de smooth pulse moduyla acısız bir şekilde yapılabilmektedir. Çünkü çok yüksek hızda 10-12 jul enerji ile bütün alan hızlı bir şekilde taranmaktadır.

Başlığında iki farklı dalga boyunda diod vardır. 800 ve950 nm dalga boyuna sahip bu iki diod aynı anda atış yapabilmekte, böylece farklı derinlikteki kıl köklerini etkileyebilmektedir. Lazerlerin dalga boyu atış derinliği ile doğru orantılıdır. Buna göre sıralama yapılırsa alexsandrite, diod, diod hibrit, nd:yag lazer diye sıralanabilir. Nd:yag lazerler ağrılı epilasyon yaptıklarından hasta konforu sağlayamamaktadır. Klasik diyotlarda etkili cihazlar ancak NEXT hibrit teknolojisi ile güçlendirilmiştir.

Cihaz profesyonel modunda tüm kıl tipleri için uygun seçenekler sunmaktadır; hem ince hem kalın kıllara işlem yapmak mümkündür. Üstelik NEXT Diod, esmer tenlilerde güvenli kullanım sunmakta, aynı zamanda beyaza yakın renkteki kıllara burst modu ile çözüm sağlamaktadır.

Seans aralıkları yüz kıllarında ilk üç seans için ayda bir, daha sonra 1,5 -2 ayda bir, gövde kılları için ilk üç seans 1,5 ayda bir daha sonra 2-2.5 ayda bir şeklinde yapılmaktadır.

Bu cihazda diğer epilasyon sistemlerinden farklı olarak enerji kaybı yaşanmıyor, çünkü lazer ışığı üreten sistem başlıkta ve direk cilde temas ettiriliyor, oluşan enerji olduğu gibi kıl kökündeki hücrelere ulaşıyor. Bilindiği gibi alexandrite lazerler özellikle kalın siyah kıllarda çok hızlı bir şekilde incelmeye yol açıyorlar ancak kıl inceldikçe etkinlikleri azalıyor hastaların seansları çok uzuyor. NEXT Diod lazerde ince kılların daha seans esnasında etkilendikleri hem hasta tarafından hissediliyor hem de oluşan perifoliküler cevap hekim tarafından rahatlıkla gözleniyor.

Uz. Dr. Gülgün ZENGİN
Cilt Hastalıkları ve Lazer Tedavileri
Telefon
+90 (332) 321 44 44
No Comments
Post a Comment
Name
E-mail
Website