Aklınıza takılan bir soru mu var ya da acil bizimle iletişime mi geçmeniz gerekiyor?

Mesai saatlerimizde sabit hattımızdan bize ulaşabileceğiniz gibi, mesai saatleri dışında Instagram veya Facebook üzerinden iletişime geçmeniz durumunda sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Pzt - Cts : 09:30 - 19:00 Pazar: KAPALI
Mesai Saatlerinde
Sormak istediğiniz bir soru mu var?
Title Image

Pi System nedir?

Pi System nedir?

Zamanla ve çevresel faktörlerin (Güneş, serbest radikaller, çevre kirliliği) etkisiyle kaçınılmaz olarak cilt kalitesi bozulmaktadır. Kollajen ve elastin lifler parçalanır ve vücudun kendi hyaluronik asit miktarı azalır ve işlevi değişir. Cilt daha mat, daha kuru görünür ve elastikiyeti azalır.

Pİ SYSTEM, BİOREVİTALİZASYONDA KLİNİK OLARAK KANITLANMIŞ, YEPYENİ VE ÜSTÜN BİR YAKLAŞIMDIR. BU PROTOKOL İLE CİLT YAPISI GÜÇLENİR, CİLT SIKILAŞIR VE AZALAN NEM DENGESİ DÜZENE GİRER.

Pi System vücudun doğal elemanları olan polinükleotidler ve hyaluronik asit moleküllerinin bir arada kullanılması prensibine dayanmaktadır. Mastelli Bio-Pharmaceutical tarafından geliştirilmiş patentli bir teknolojidir. Klinik olarak fibroblastları aktive ettiği kollojen ve elastin artışı sağladığı cildin tonusunun, nem oranını artırdığı, güneş hasarına karşı koruma sağladığı kanıtlanmıştır.

Pi System’de bulunan polinükleotitler insan cildine en yakın DNA’sı olan somon balıklarından elde edilir ve dünyadaki en yüksek DNA oranına sahip yapısıyla dolgudan farklı mezoterapiden güçlü etkiyle derin katmanlarda onarım yapar. %40 doğal hyaluronik asit içeriği ile cilt hücrelerinizi yeniden canlandırır.

TEDAVİ ALANLARI:
Yüz / Dekolte/ Boyun Rejunevasyonu : 7-15 gün ara uygulamalarla 4 seansta yapılır. Kalıcı etki için 3 ay sonra tek seans önerilir.
Dudak Rejunevasyonu: 21 gün ara ile 3 seans yapılır.
El Rejunevasyonu: 7-15 gün aralar ile 4 seans yapılır. Kalıcı olması için 6 ay sonra tek seans önerilir
Göz Altı Aydınlatma ve Yapılandırma: 21 gün ara ile 3 seans yapılır. Kalıcı olması için 2 ay sonra tek seans gerekir.
Akne Skarları / Çatlaklar / İç Kol Ve Diz Yapılandırma: İlk 1 ay hafta 1 kez 2. Ay 15 günde bir olmak üzere 8 seans yapılır.

Uz. Dr. Gülgün ZENGİN
Cilt Hastalıkları ve Lazer Tedavileri
Telefon
+90 (332) 321 44 44

Fotoğraf Creative Commons lisansı ile kullanılmıştır.