Aklınıza takılan bir soru mu var ya da acil bizimle iletişime mi geçmeniz gerekiyor?

Mesai saatlerimizde sabit hattımızdan bize ulaşabileceğiniz gibi, mesai saatleri dışında Instagram veya Facebook üzerinden iletişime geçmeniz durumunda sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Pzt - Cts : 09:30 - 19:00 Pazar: KAPALI
Mesai Saatlerinde
Sormak istediğiniz bir soru mu var?
Title Image

Üstün NEXT Diod epilasyon teknolojisi artık Konya’da

Üstün NEXT Diod epilasyon teknolojisi artık Konya’da

Alman teknolojisinin güvenini taşıyan yeni ve üstün özellikli NEXT Diod epilasyon teknolojisi tüm kıl tiplerine uygun seçenekler sunmaktadır. Tüm dünyada 150 adet bulunan cihaz artık bizimle beraber Konya’da tek.

NEXT epilasyon cihazı smooth pulse teknolojisi ile acısız bir epilasyon sağlamaktadır. Özellikle de acı eşiği düşük olan erkeklerin geniş alanlara yaptırdıkları epilasyonlar açısından çözüm sunmaktadır. Aynı şekilde bayanlarda bikini bölgesi de smooth pulse moduyla acısız bir şekilde yapılabilmektedir. Çünkü çok yüksek hızda 10-12 jul enerji ile bütün alan hızlı bir şekilde taranmaktadır.

Başlığında iki farklı dalga boyunda diod vardır. 800 ve950 nm dalga boyuna sahip bu iki diod aynı anda atış yapabilmekte, böylece farklı derinlikteki kıl köklerini etkileyebilmektedir. Lazerlerin dalga boyu atış derinliği ile doğru orantılıdır. Buna göre sıralama yapılırsa alexsandrite, diod, diod hibrit, nd:yag lazer diye sıralanabilir. Nd:yag lazerler ağrılı epilasyon yaptıklarından hasta konforu sağlayamamaktadır. Klasik diyotlarda etkili cihazlar ancak NEXT hibrit teknolojisi ile güçlendirilmiştir.

Cihaz profesyonel modunda tüm kıl tipleri için uygun seçenekler sunmaktadır; hem ince hem kalın kıllara işlem yapmak mümkündür. Üstelik NEXT Diod, esmer tenlilerde güvenli kullanım sunmakta, aynı zamanda beyaza yakın renkteki kıllara burst modu ile çözüm sağlamaktadır.

Seans aralıkları yüz kıllarında ilk üç seans için ayda bir, daha sonra 1,5 -2 ayda bir, gövde kılları için ilk üç seans 1,5 ayda bir daha sonra 2-2.5 ayda bir şeklinde yapılmaktadır.

Bu cihazda diğer epilasyon sistemlerinden farklı olarak enerji kaybı yaşanmıyor, çünkü lazer ışığı üreten sistem başlıkta ve direk cilde temas ettiriliyor, oluşan enerji olduğu gibi kıl kökündeki hücrelere ulaşıyor. Bilindiği gibi alexandrite lazerler özellikle kalın siyah kıllarda çok hızlı bir şekilde incelmeye yol açıyorlar ancak kıl inceldikçe etkinlikleri azalıyor hastaların seansları çok uzuyor. NEXT Diod lazerde ince kılların daha seans esnasında etkilendikleri hem hasta tarafından hissediliyor hem de oluşan perifoliküler cevap hekim tarafından rahatlıkla gözleniyor.

10 Comments
 • lale

  gozçevremde küçük yağ bezeleri çıkıyor. yıllardır kurtulamadım.iğneli epilasyon da sıkıntılı oluyor.merkezinizde bununla ilgili bir uygulama var mı.TEEKKÜRLER

  08 Şubat 2013 15:02
 • merhaba ben 2 ay önce lazer yaptırdım ama yaptırdığım yerden memnun kalmadım.yeni bir yer arayışındayım.Sizin yazınızı okudum ama adres falan yok.acil bilgilendirirseniz beni ücret dahil olmak üzere sizinle devam etmek isterim.

  11 Şubat 2013 15:02
 • Merve

  Mrb hocam bi sorum olacaktı lazer icin ben yüzüme 10 seans lazer yaptım suan ise kıllarım renksiz sarı bundan sonrasını ne yapmam lazım lazere devam etmelimiyim ? Tüylerim simdi sari renkte yumuşak ..bunun icin hangi lazere gitmeliyim ? Aynı uzuyorlar ama renksiz sarı yani hocam ne yapmayalım bundan sonra ???? Cevabınızı bekliyoruz hocam rahatsızlığım icin ozur dilerim !..

  02 Mart 2013 18:03
 • gizem

  mrb.hocam,ben bikini ve genital bolgesı için lazer yaptırmak istıyorum ama kesın cozum olurmu?kaç seans yeterli olur?birde seans ücretiniz nedir?

  10 Nisan 2013 18:04
 • öncelikle çalışmalarınızda başarılar dilerim.tam adresiniz ve genel olarak bölge bölge fiyatlarınız nasıl? Ben daha önce yüzde, koltuk altında, tüm bacakta ve genital bölgede lazer epilasyon uygulaması yaptırdım. fakat hiç bir bölge tam olarak bitmedi. tek tük dahi olsa çıkıyor.bunlardan artık tamamen kurtulmak istiyorum.

  04 Mart 2014 07:03

Sorry, the comment form is closed at this time.