Aklınıza takılan bir soru mu var ya da acil bizimle iletişime mi geçmeniz gerekiyor?

Mesai saatlerimizde sabit hattımızdan bize ulaşabileceğiniz gibi, mesai saatleri dışında Instagram veya Facebook üzerinden iletişime geçmeniz durumunda sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Pzt - Cts : 09:30 - 19:00 Pazar: KAPALI
Mesai Saatlerinde
Sormak istediğiniz bir soru mu var?
Title Image

Kansızlık saç dökülmesi yapar mı?

Kansızlık saç dökülmesi yapar mı?

Demir eksikliği ve demir eksikliği anemisinin yol açtığı semptomlar birbirine benzer ve saç dökülmesi yanı sıra çarpıntı, tansiyon düşüklüğü, çabuk yorulma,deride solukluk, kaşıntı, dilde yanma kızarıklık, ağız köşelerinde çatlamalar gibi şikayetlere yol açar. Bu şikayetlerle birlikte belirgin saç kaybı varsa bir hekime başvurmak gerekir. Yerine koyma tedavisi ile saç dökülmesi durur, diğer semptomlarda düzelir.

6 Comments
 • meraklı

  19 yaşındayım bir bayanım.sırtımda sivilce çıkıyor.bazen artıyor bazen azalıyor.doktora gittim ilaç vermedi ergenlikten zamanla geçer dedi ama ben çok üzülüyorum bu sivilcelere sizce ne yapmalıyım.bir diğer sorum ağda yaptırdığımda kızarıklık alerji gibi durumlar oluyordu ben de lazere karar verdim ve başladım ilk seansa girdim.bir sıkıntı olur mu.

  04 Mart 2012 20:03
 • Nur

  Ben 18 yaşındayım yaklaşık 3-4 senedir saçlarım dökülüyor ve ciddi derecede az seyrek saçım var çok doktora gittim tedaviler yanıtsız kaldı ben çok üzülüyorum bu duruma ancak aynı durumdan annemde de var kalırsal diyor doktorlar ben ne yapabilirim her şeyi kullandım hemen hemen saç çıkmıyor

  06 Haziran 2012 23:06
 • naz

  mrhb gülgünhanım uzunsüredir saç dökülme problemiyaşıyorumve saçlarımın seyreldiğini fark ediyorumbunun yanısıra kilokaybımda söz konusu sitresli bi dönem geçirdim üzerinden 1 ay süre geçti fakatsorunlarım devam etmekte geçenlerde tv de haberde biotin eksikliğini duydum herhangi bi hekime de başvurmadım acaba sorunum bu olabilir mi? şimdiden teşkediyorum :-))

  01 Ekim 2012 02:10

Sorry, the comment form is closed at this time.